Rýchle prekliky
Adresa

Majcichov 714, 919 22 Majcichov

   

Kontakt

+421 911 477 515

info@kalvinwood.sk

Sleduj nás
  • Facebook Kalvin wood

December 24, 2017

November 3, 2017

Please reload

Nejnovější příspěvky

SHOWROOM alebo VIDIECKY PENZION

August 25, 2017

1/2
Please reload

Nejlepší příspěvky

Rok 2017 pre Kalvín wood

January 8, 2018

Aký bol pre Vás rok 2017?

.... bol plný výziev. Museli sme sa vysporiadať s požiadavkou trhu a zaviesť do ponuky súčasný moderný štýl, aby sme uspokojili širšiu časť klientely. Možno to znie ako ľahká úloha, bol to však neľahký proces nadväzovania nových kontaktov s dodávateľmi. Keďže, spoľahlivý partner je zárukou poskytnutia tej najlepšej služby, nechceli sme to podceniť.

Podarilo sa firme Kalvín wood niečo na čo ste hrdí?

...ľudia sa čoraz viac vracajú k domáckemu zariaďovaniu príbytkov. Zaujímajú sa o svoje pocity, ktoré môžu načerpať zo svojich domovov ako o trendy, ktoré nám určujú módni ´´ dizajnéri´´. Toto je pre nás úspechom, keďže sa skupina klientov so záujmom o tento štýl rozrastá a vracia sa k nám.  

Budú sa meniť trendy dizajnu aj u Vás?

....my zostávame verní trendu, ktorý značku Kalvín wood dostal do povedomia širokej verejnosti. Je to štýl inšpirovaný provensálskym vidiekom, doplnený o vlastný dizajn, vďaka čomu nás ľudia spoznávajú.

Načo sa tešíte v roku 2018?

....tešíme sa na nové inšpirácie, ktoré nám prinesie pracovaná cesta do levanduľového Provensálska. Rovnako sa pripravujeme na výstavu nábytku a dizajnu do Francúzska. Nie v pozícii vystavovateľa ale s cieľom nadviazať spoluprácu so svetovými výrobcami nábytku.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Následujte nás
Please reload

Hledání podle štítků